PRO-AM Wyniki

Polish Open Championships PRO AM
Karpacz

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Polish Open Championships PRO AM
Karpacz
7.06.2019r.
Organizator: Champion Team Wrocław
Prowadzenie: Monika Sakowska, Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
B, First Step, Single WA
B, First Step, Single WW
C, First Step, Single WA
C, First Step, Single WW
B, BRONZE, Single WA
B, BRONZE, Single T
B, BRONZE, Single Q
C, BRONZE, Single WA
C, BRONZE, Single T
C, BRONZE, Single WW
C, BRONZE, Single F
C, BRONZE, Single Q
C, GOLD, Single WA
C, GOLD, Single T
C, GOLD, Single WW
C, GOLD, Single F
C, GOLD, Single Q
B, BRONZE, 3 Dance ST
C, BRONZE, 3 Dance ST
C, GOLD, 3 Dance ST
C, SILVER, SHOLARSHIP ST
C, GOLD, SHOLARSHIP ST
C, OPEN, SHOLARSHIP ST
A, BRONZE, Single CH
A, BRONZE, Single S
A, BRONZE, Single R
B, SILVER, Single CH
B, SILVER, Single S
B, SILVER, Single R
B, SILVER, Single PD
B, SILVER, Single J
B, GOLD, Single CH
B, GOLD, Single S
B, GOLD, Single R
B, GOLD, Single PD
B, GOLD, Single J
A, BRONZE, 3 Dance LA
C, BRONZE, 3 Dance LA
B, SILVER, 3 Dance LA
B, GOLD, 3 Dance LA
B, SILVER, SHOLARSHIP LA
A, GOLD, SHOLARSHIP LA
B, GOLD, SHOLARSHIP LA
C, GOLD, SHOLARSHIP LA
A, OPEN, SHOLARSHIP LA
B, OPEN, SHOLARSHIP LA
C, OPEN, SHOLARSHIP LA
C, GOLD, Single CH
C, GOLD, Single S
C, GOLD, Single R
C, GOLD, Single PD
C, GOLD, Single J
------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: First Step, Styl: Single WA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: First Step, Styl: Single WA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   2         1 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA, TRYTKO MICHAŁ                         1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: First Step, Styl: Single WA
--------------------------
     WA                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   2 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: First Step, Styl: Single WW
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: First Step, Styl: Single WW
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   2         1 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA, TRYTKO MICHAŁ                         1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: First Step, Styl: Single WW
--------------------------
     WW                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   2 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: First Step, Styl: Single WA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: First Step, Styl: Single WA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   3         1 MORAWSKA ALEKSANDRA, NAWRAT ARTUR                            1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: First Step, Styl: Single WA
--------------------------
     WA                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   3 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: First Step, Styl: Single WW
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: First Step, Styl: Single WW
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   3         1 MORAWSKA ALEKSANDRA, NAWRAT ARTUR                            1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: First Step, Styl: Single WW
--------------------------
     WW                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   3 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: Single WA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: Single WA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   2         1 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA, TRYTKO MICHAŁ                         1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: Single WA
--------------------------
     WA                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   2 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: Single T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: Single T
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   2         1 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA, TRYTKO MICHAŁ                         1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: Single T
--------------------------
     T                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   2 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: Single Q
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: Single Q
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   2         1 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA, TRYTKO MICHAŁ                         1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: Single Q
--------------------------
     Q                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   2 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single WA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single WA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   4         1 BALLON BOŻENA, STĘKAŁA PAWEŁ                                 1/   2
   3         2 MORAWSKA ALEKSANDRA, NAWRAT ARTUR                            2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single WA
--------------------------
     WA                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   3 22222 2.0    2.0    2
   4 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single T
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   4         1 BALLON BOŻENA, STĘKAŁA PAWEŁ                                 1/   2
   3         2 MORAWSKA ALEKSANDRA, NAWRAT ARTUR                            2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single T
--------------------------
     T                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   3 22211 2.0    2.0    2
   4 11122 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single WW
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single WW
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   4         1 BALLON BOŻENA, STĘKAŁA PAWEŁ                                 1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single WW
--------------------------
     WW                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   4 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single F
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single F
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   4         1 BALLON BOŻENA, STĘKAŁA PAWEŁ                                 1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single F
--------------------------
     F                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   4 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single Q
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single Q
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   4         1 BALLON BOŻENA, STĘKAŁA PAWEŁ                                 1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: Single Q
--------------------------
     Q                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   4 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single WA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single WA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   7         1 GANECKA MAŁGORZATA, KOPACZYŃSKI KAZIMIERZ                    1/   2
   6         2 ORŁOWSKA GRAŻYNA, STRÓŻ JACEK                                2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single WA
--------------------------
     WA                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   6 12212 2.0    2.0    2
   7 21121 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single T
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   6         1 ORŁOWSKA GRAŻYNA, STRÓŻ JACEK                                1/   2
   7         2 GANECKA MAŁGORZATA, KOPACZYŃSKI KAZIMIERZ                    2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single T
--------------------------
     T                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   6 11212 1.0    1.0    1
   7 22121 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single WW
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single WW
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   7         1 GANECKA MAŁGORZATA, KOPACZYŃSKI KAZIMIERZ                    1/   2
   6         2 ORŁOWSKA GRAŻYNA, STRÓŻ JACEK                                2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single WW
--------------------------
     WW                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   6 22222 2.0    2.0    2
   7 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single F
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single F
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   6         1 ORŁOWSKA GRAŻYNA, STRÓŻ JACEK                                1/   2
   7         2 GANECKA MAŁGORZATA, KOPACZYŃSKI KAZIMIERZ                    2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single F
--------------------------
     F                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   6 11212 1.0    1.0    1
   7 22121 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single Q
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single Q
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   6         1 ORŁOWSKA GRAŻYNA, STRÓŻ JACEK                                1/   2
   7         2 GANECKA MAŁGORZATA, KOPACZYŃSKI KAZIMIERZ                    2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single Q
--------------------------
     Q                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   6 11212 1.0    1.0    1
   7 22121 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance ST
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   2         1 CZAJKOWSKA ALEKSANDRA, TRYTKO MICHAŁ                         1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance ST
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   2 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance ST
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   4         1 BALLON BOŻENA, STĘKAŁA PAWEŁ                                 1/   2
   3         2 MORAWSKA ALEKSANDRA, NAWRAT ARTUR                            2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance ST
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   3 22221 2.0 22222 2.0 22221 2.0    6.0    2
   4 11112 1.0 11111 1.0 11112 1.0    3.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: 3 Dance ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: 3 Dance ST
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   6         1 ORŁOWSKA GRAŻYNA, STRÓŻ JACEK                                1/   2
   7         2 GANECKA MAŁGORZATA, KOPACZYŃSKI KAZIMIERZ                    2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: 3 Dance ST
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   6 11212 1.0 11222 2.0 11122 1.0    4.0    1
   7 22121 2.0 22111 1.0 22211 2.0    5.0    2
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: SILVER, Styl: SHOLARSHIP ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: SILVER, Styl: SHOLARSHIP ST
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   5         1 WIERZBIŃSKA BEATA, GAVVA LUKA                                1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: SILVER, Styl: SHOLARSHIP ST
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
   5 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP ST
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   7         1 GANECKA MAŁGORZATA, KOPACZYŃSKI KAZIMIERZ                    1/   2
   6         2 ORŁOWSKA GRAŻYNA, STRÓŻ JACEK                                2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP ST
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
   6 12212 2.0 11122 1.0 21211 1.0 22222 2.0 22222 2.0    8.0    2
   7 21121 1.0 22211 2.0 12122 2.0 11111 1.0 11111 1.0    7.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP ST
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   7         1 GANECKA MAŁGORZATA, KOPACZYŃSKI KAZIMIERZ                    1/   3
   4         2 BALLON BOŻENA, STĘKAŁA PAWEŁ                                 2/   3
   5         3 WIERZBIŃSKA BEATA, GAVVA LUKA                                3/   3
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP ST
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
   4 22222 2.0 22332 2.0 22222 2.0 22232 2.0 22232 2.0   10.0    2
   5 33333 3.0 33223 3.0 33333 3.0 33323 3.0 33323 3.0   15.0    3
   7 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: Single CH
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: Single CH
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   8         1 MANGOLD DOMINIKA, NAWRAT ARTUR                               1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: Single CH
--------------------------
     CH                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   8 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: Single S
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: Single S
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   9         1 STER SANDRA, GAVVA LUKA                                      1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: Single S
--------------------------
     S                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   9 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: Single R
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: Single R
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   9         1 STER SANDRA, GAVVA LUKA                                      1/   2
   8         2 MANGOLD DOMINIKA, NAWRAT ARTUR                               2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: Single R
--------------------------
     R                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   8 22212 2.0    2.0    2
   9 11121 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single CH
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single CH
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  11         1 HOSZOWSKA LUIZA, JASZEWSKI TOMASZ                            1/   3
   1         2 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                2/   3
  13         3 ZAGROBELNA MONIKA, COLAVITO FRANCESCO                        3/   3
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single CH
--------------------------
     CH                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 22313 2.0    2.0    2
  11 11121 1.0    1.0    1
  13 33232 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single S
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single S
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   1         1 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                1/   3
  11         2 HOSZOWSKA LUIZA, JASZEWSKI TOMASZ                            2/   3
  13         3 ZAGROBELNA MONIKA, COLAVITO FRANCESCO                        3/   3
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single S
--------------------------
     S                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 11133 1.0    1.0    1
  11 22211 2.0    2.0    2
  13 33322 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single R
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single R
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  11         1 HOSZOWSKA LUIZA, JASZEWSKI TOMASZ                            1/   3
   1         2 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                2/   3
  13         3 ZAGROBELNA MONIKA, COLAVITO FRANCESCO                        3/   3
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single R
--------------------------
     R                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 22132 2.0    2.0    2
  11 11211 1.0    1.0    1
  13 33323 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single PD
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single PD
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  11         1 HOSZOWSKA LUIZA, JASZEWSKI TOMASZ                            1/   2
   1         2 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single PD
--------------------------
     PD                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 21222 2.0    2.0    2
  11 12111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single J
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single J
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  11         1 HOSZOWSKA LUIZA, JASZEWSKI TOMASZ                            1/   3
   1         2 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                2/   3
  13         3 ZAGROBELNA MONIKA, COLAVITO FRANCESCO                        3/   3
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: Single J
--------------------------
     J                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 12122 2.0    2.0    2
  11 21211 1.0    1.0    1
  13 33333 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single CH
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single CH
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  14         1 SKRZYPCZAK KINGA, LEWANDOWSKI BARTOSZ                        1/   5
  10         2 DZIUBIŃSKA MAGDALENA, JASZEWSKI TOMASZ                       2/   5
  17         3 PASZKIEWICZ DOROTA, WOJTKOWIAK MARCIN                        3/   5
   1         4 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                4/   5
  13         5 ZAGROBELNA MONIKA, COLAVITO FRANCESCO                        5/   5
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single CH
--------------------------
     CH                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 44544 4.0    4.0    4
  10 22322 2.0    2.0    2
  13 55455 5.0    5.0    5
  14 11211 1.0    1.0    1
  17 33133 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single S
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single S
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  14         1 SKRZYPCZAK KINGA, LEWANDOWSKI BARTOSZ                        1/   5
  17         2 PASZKIEWICZ DOROTA, WOJTKOWIAK MARCIN                        2/   5
  10         3 DZIUBIŃSKA MAGDALENA, JASZEWSKI TOMASZ                       3/   5
   1         4 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                4/   5
  13         5 ZAGROBELNA MONIKA, COLAVITO FRANCESCO                        5/   5
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single S
--------------------------
     S                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 44455 4.0    4.0    4
  10 32332 3.0    3.0    3
  13 55544 5.0    5.0    5
  14 11211 1.0    1.0    1
  17 23123 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single R
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single R
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  14         1 SKRZYPCZAK KINGA, LEWANDOWSKI BARTOSZ                        1/   5
  17         2 PASZKIEWICZ DOROTA, WOJTKOWIAK MARCIN                        2/   5
  10         3 DZIUBIŃSKA MAGDALENA, JASZEWSKI TOMASZ                       3/   5
   1         4 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                4/   5
  13         5 ZAGROBELNA MONIKA, COLAVITO FRANCESCO                        5/   5
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single R
--------------------------
     R                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 34455 4.0    4.0    4
  10 42333 3.0    3.0    3
  13 55544 5.0    5.0    5
  14 11211 1.0    1.0    1
  17 23122 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single PD
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single PD
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  14         1 SKRZYPCZAK KINGA, LEWANDOWSKI BARTOSZ                        1/   4
  10         2 DZIUBIŃSKA MAGDALENA, JASZEWSKI TOMASZ                       2/   4
  17         3 PASZKIEWICZ DOROTA, WOJTKOWIAK MARCIN                        3/   4
   1         4 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                4/   4
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single PD
--------------------------
     PD                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 34444 4.0    4.0    4
  10 22322 2.0    2.0    2
  14 11111 1.0    1.0    1
  17 43233 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single J
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single J
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  14         1 SKRZYPCZAK KINGA, LEWANDOWSKI BARTOSZ                        1/   4
  17         2 PASZKIEWICZ DOROTA, WOJTKOWIAK MARCIN                        2/   4
  10         3 DZIUBIŃSKA MAGDALENA, JASZEWSKI TOMASZ                       3/   4
   1         4 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                4/   4
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: Single J
--------------------------
     J                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 34444 4.0    4.0    4
  10 42332 3.0    3.0    3
  14 11211 1.0    1.0    1
  17 23123 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   9         1 STER SANDRA, GAVVA LUKA                                      1/   2
   8         2 MANGOLD DOMINIKA, NAWRAT ARTUR                               2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: A, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance LA
----------------------------------------------
     CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   8 22222 2.0 21211 1.0 22222 2.0    5.0    2
   9 11111 1.0 12122 2.0 11111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   5         1 WIERZBICKA BEATA, GAVVA LUKA                                 1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: BRONZE, Styl: 3 Dance LA
----------------------------------------------
     CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   5 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: 3 Dance LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: 3 Dance LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   1         1 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: 3 Dance LA
----------------------------------------------
     CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   1 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: 3 Dance LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: 3 Dance LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  17         1 PASZKIEWICZ DOROTA, WOJTKOWIAK MARCIN                        1/   2
  11         2 HOSZOWSKA LUIZA, JASZEWSKI TOMASZ                            2/   2
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: 3 Dance LA
----------------------------------------------
     CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  11 11222 2.0 11222 2.0 12221 2.0    6.0    2
  17 22111 1.0 22111 1.0 21112 1.0    3.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: SHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: SHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
   1         1 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: SILVER, Styl: SHOLARSHIP LA
------------------------------------------------------------------
     CH        S         R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
   1 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: A, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: A, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  10         1 DZIUBIŃSKA MAGDALENA, JASZEWSKI TOMASZ                       1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: A, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP LA
------------------------------------------------------------------
     CH        S         R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  10 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  14         1 SKRZYPCZAK KINGA, LEWANDOWSKI BARTOSZ                        1/   3
  17         2 PASZKIEWICZ DOROTA, WOJTKOWIAK MARCIN                        2/   3
  11         3 HOSZOWSKA LUIZA, JASZEWSKI TOMASZ                            3/   3
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP LA
------------------------------------------------------------------
     CH        S         R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  11 23323 3.0 23333 3.0 22333 3.0 33333 3.0 23322 2.0   14.0    3
  14 11211 1.0 11111 1.0 11211 1.0 11111 1.0 11211 1.0    5.0    1
  17 32132 2.0 32222 2.0 33122 2.0 22222 2.0 32133 3.0   11.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  15         1 LESSIG JOLANTA, RUDNICKI-SIPAJŁO DOMINIK                     1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: SHOLARSHIP LA
------------------------------------------------------------------
     CH        S         R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  15 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: A, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: A, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  14         1 SKRZYPCZAK KINGA, LEWANDOWSKI BARTOSZ                        1/   3
  17         2 PASZKIEWICZ DOROTA, WOJTKOWIAK MARCIN                        2/   3
  11         3 HOSZOWSKA LUIZA, JASZEWSKI TOMASZ                            3/   3
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: A, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP LA
------------------------------------------------------------------
     CH        S         R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  11 23332 3.0 22323 2.0 22333 3.0 32233 3.0 22322 2.0   13.0    3
  14 11111 1.0 11211 1.0 11211 1.0 11111 1.0 11211 1.0    5.0    1
  17 32223 2.0 33132 3.0 33122 2.0 23322 2.0 33133 3.0   12.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  14         1 SKRZYPCZAK KINGA, LEWANDOWSKI BARTOSZ                        1/   4
  10         2 DZIUBIŃSKA MAGDALENA, JASZEWSKI TOMASZ                       2/   4
  17         3 PASZKIEWICZ DOROTA, WOJTKOWIAK MARCIN                        3/   4
   1         4 WILDER ZYGMUNT, WRÓTNIAK ANNA                                4/   4
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP LA
------------------------------------------------------------------
     CH        S         R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
   1 34444 4.0 34444 4.0 33344 4.0 34444 4.0 24444 4.0   20.0    4
  10 22322 2.0 22322 2.0 22432 2.0 22322 2.0 32332 2.0   10.0    2
  14 11111 1.0 11211 1.0 11211 1.0 11111 1.0 11211 1.0    5.0    1
  17 43233 3.0 43133 3.0 44123 3.0 43233 3.0 43123 3.0   15.0    3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  15         1 LESSIG JOLANTA, RUDNICKI-SIPAJŁO DOMINIK                     1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: OPEN, Styl: SHOLARSHIP LA
------------------------------------------------------------------
     CH        S         R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  15 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single CH
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single CH
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  15         1 LESSIG JOLANTA, RUDNICKI-SIPAJŁO DOMINIK                     1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single CH
--------------------------
     CH                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  15 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single S
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single S
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  15         1 LESSIG JOLANTA, RUDNICKI-SIPAJŁO DOMINIK                     1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single S
--------------------------
     S                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  15 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single R
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single R
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  15         1 LESSIG JOLANTA, RUDNICKI-SIPAJŁO DOMINIK                     1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single R
--------------------------
     R                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  15 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single PD
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single PD
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  15         1 LESSIG JOLANTA, RUDNICKI-SIPAJŁO DOMINIK                     1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single PD
--------------------------
     PD                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  15 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single J
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single J
----------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                        Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------
  15         1 LESSIG JOLANTA, RUDNICKI-SIPAJŁO DOMINIK                     1/   1
----------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: GOLD, Styl: Single J
--------------------------
     J                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  15 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek